Współpraca

NZS UE w Katowicach to grupa młodych ludzi z pasją, którzy swoim zaangażowaniem starają się zmienić otaczające ich środowisko akademickie. Swoją misję realizujemy głównie poprzez organizację projektów, skierowanych do grupy ponad 12 000 studentów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Nasze działania koncentrują się na akcjach charytatywnych, wolontariacie, ale także na rozwijaniu umiejętności praktycznych. Wraz z naszymi Partnerami przeprowadzamy szkolenia i warsztaty oraz współdziałamy na rzecz rozwoju edukacji, kultury i biznesu. Wśród głównych projektów NZS UE w Katowicach należy wymienić akcję honorowego krwiodawstwa „Wampiriada”, program szkoleniowy „Drogowskazy Kariery”, konkurs fotograficzny „OKFS” oraz wyjazd szkoleniowo-integracyjny dla przyszłych studentów naszej Uczelni „Adapciak NZS”.

Zależy nam, aby realizowane przez nas przedsięwzięcia były profesjonalne i atrakcyjne dla studentów. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy, która może być szansą na uatrakcyjnienie wizerunku Państwa firmy wśród studentów, a także  okazją do rozpromowania produktów.

W razie pytań lub chęci współpracy prosimy o kontakt z:

Michał Foit
@: michal.foit@nzs.org.pl
T: +48 572 899 963

Partnerzy

Cinnamon
BNP_LOGO
RCKiK Katowice
Camp_Leaders_LOGO

Patronaty Honorowe naszych akcji

Prezydent Miasta Katowice
CINiBA