Adapciak

Obóz adaptacyjny Adapciak NZS UE Katowice

Zapisy i szczegółowe informacje >> https://www.adapciak.com.pl

Adapciak to inicjatywa członków Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. To dziesięciodniowy obóz, podczas którego pragniemy zintegrować nowo przyjętych studentów ze środowiskiem, w które wchodzą. Szczególny nacisk kładziemy na zapoznanie studentów ze społecznością akademicką. Obóz adaptacyjny odbywa się w malowniczo położonym ośrodku w Chłapowie koło Władysławowa. Budynek mamy do dyspozycji w całości. Liczba uczestników nie przekracza 45 osób. Z doświadczenia wiemy, że takie grupy na wyjeździe studenckim najlepiej się integrują i bawią a zaplanowane przez nas szkolenia przynoszą lepsze efekty.

Ten wyjazd studencki zapamiętasz do końca życia!

Nowi studenci podczas obozów poprzednich lat zostali wprowadzeni w tematykę praw i obowiązków studenckich, dzięki czemu pewnym krokiem weszli w październiku na naszą uczelnię. Obóz przyczynił się również do zwiększenia aktywności i rozwoju osobistego uczestników. Wielu z nich stało się sympatykami NZS-u a część z nich po pewnym czasie uzyskała status członka.

Wyjazdy studenckie to jedna z tych rzeczy, które najczęściej wspomina się po studiach, a nawet jeszcze w ich trakcie. Dzieje się na nich bardzo dużo.

Każdego roku obozowicze mają okazję wziąć udział w różnorodnych szkoleniach i aktywnych formach spędzania czasu. Ten obóz to niepowtarzalna okazja, aby już we wrześniu poczuć niesamowity klimat studenckich imprez oraz zawrzeć przyjaźnie na całe studia, a może i na całe życie.

Zapraszamy na: https://www.adapciak.com.pl i na fanpage’a Adapciaka:  Facebook logo czarne