Kontakt

Niezależne Zrzeszenie Studentów UE Katowice

Niezależne Zrzeszenie Studentów
Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Adres korespondencyjny
ul. 1. Maja 50
40-287 Katowice

Siedziba
ul. Bogucicka 14a
Budynek F, pok. 209
(wejście do budynku od ul. Akademickiej)

T: +48 (32) 257 72 19
@: nzs@ue.katowice.pl

NIP
954 18 86 215

 REGON
271984220

 Numer konta
Credit Agricole
32 1940 1076 3044 3286 0000 0000

Wojciech Kowalski – Przewodniczący – wojciech.kowalski@nzs.org.pl

Paulina Pawłowska – Sekretarz – paulina.pawlowska@nzs.org.pl

Patryk Glaba – Wiceprzewodniczący ds. Finansowych – patryk.glaba@nzs.org.pl

Krzysztof Klich – Przewodniczący UKR – krzysztof.klich@nzs.org.pl

Julia Dziembowska – Członkini UKR – julia.dziembowska@nzs.org.pl

Krzysztof Ptak – Członek UKR – krzysztof.ptak@nzs.org.pl

Redaktor Naczelny NGP – Paweł Pliszka

Partnerowy – Michał Foit

PR – Kinga Zawalska, Jan Różański, Marcin Kruczek

HR – Wiktoria Tumidaj, Kacper Olejnik

Grafik – Karolina Ryszka

Projektowa – Alicja Zmuda

IT – Patryk Pietruszewski, Kacper Wójcik, Marcin Fijoł

Emilia Kandora – Wampiriada – emilia.kandora@nzs.org.pl

Karolina Ryszka – Wampiriada – karolina.ryszka@nzs.org.pl

Kinga Klich – Ząb – kinga.klich@nzs.org.pl

Kacper Olejnik – Ząb – kacper.olejnik@nzs.org.pl

Jan Różański –  Work & Travel – jan.rozanski@nzs.org.pl

Wiktor Dziubanda – Studenci Dla Zdrowia – wiktor.dziubanda@edu.uekat.pl

Anna Sikora – Studencki Nobel – anna.sikora@nzs.org.pl

Krzysztof Dróżdż – Studencki Nobel – krzysztof.drozdz@edu.uekat.pl