Dołącz do nas

Przychodząc do naszej organizacji zastaniesz w niej świetną, przyjazną atmosferę. NZS UE Katowice to przede wszystkim ludzie! Jesteśmy zespołem kreatywnych osób lubiących wyrażać własne zdanie, wymieniać poglądy, spotykać się „po godzinach”. Razem spędzamy wolny czas i chodzimy na imprezy.

Organizacja daje nam szanse rozwoju pasji, kształtowania osobowości, poznania innych studentów oraz rozwoju osobistego. Siła NZS-u to różnorodność działań. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dodatkowo jeśli tylko chcesz, wciel w życie swój pomysł! Zorganizuj od zera własny, wymarzony projekt! 

Organizacje studenckie aktywizują młodych ludzi i pozwalają im bawić się i jednocześnie rozwijać. Dołącz do NZS-u jako do jednej z największych organizacji w Katowicach.

Uważamy, że sprawny zespół to taki, który zna się wzajemnie, dlatego stawiamy na integrację. Oprócz wielu imprez odbywających się w Katowicach, jeździmy także w góry i nad morze.

Inwestujemy w nas i w naszą przyszłość:

  • Organizujemy wewnętrzne i zewnętrzne warsztaty i szkolenia mające na celu podniesienie kwalifikacji, w przyszłości zapewnienie sukcesu w karierze zawodowej.
  • Poznajemy się wzajemnie podczas różnych wyjazdów integracyjnych.
  • Uczymy się pracy zespołowej i zarządzania projektami.
  • Wypracowujemy własne zasady działania i realizacji projektów.

Staramy się, aby czas studiów był dla nas owocny w niepowtarzalne wspomnienia oraz by był okazją do zdobycia bagażu doświadczeń oraz wiedzy, a nie tylko „suchej nauki”.

Dla nas liczy się:

  • Twoja osobowość – posiadanie pasji oraz chęci do dzielenia się z innymi; Twoja otwartość oraz dojrzałe podejście do życia.
  • Aktywność rozumiana jako szeroko pojęte zaangażowanie w działalność organizacji non-profit; podejmowanie nowych wyzwań; realizacja nietuzinkowych projektów.
  • Duch organizacji – ważne jest dla nas rozumienie idei działania NZS-u przez osoby, które skupia. Utożsamianie się z projektami organizacji sprawia, że działając w niej spełnisz się!

Wierzymy, że Twoja charyzma do tworzenia projektów przełożą się na rozwój naszej organizacji.

Jeśli masz jakieś pytania, chcesz do nas dołączyć, napisz do Michała: michal.foit@nzs.org.pl lub odwiedź nasze biuro – budynek F, pokój 209.

Serdecznie zapraszamy!