Main menu

                       NZS UE Katowice Motto                         Facebook Fanpage NZS UE Katowice      Instagram NZS UE Katowice

Przychodząc do naszej organizacji zastaniesz w niej świetną, przyjazną atmosferę. NZS to przede wszystkim ludzie! Jesteśmy zespołem kreatywnych osób lubiących wyrażać własne zdanie, wymieniać poglądy, spotykać się „po godzinach”, razem spędzać wolny czas oraz chodzić na imprezy.

Organizacja daje nam szanse rozwoju pasji, kształtowania osobowości, poznania innych studentów oraz rozwoju osobistego. Podczas wymian międzynarodowych oraz wymian studyjnych mamy możliwość wymiany doświadczeń.

Organizacje studenckie aktywizują młodych ludzi i pozwalają im bawić się i jednocześnie rozwijać. Dołącz do NZS-u jako do jednej z największych organizacji w regionie. Duża liczba akcji i ich różnorodność to nasza siła.

Uważamy, że sprawny zespół to taki, który zna się wzajemnie, dlatego

Inwestujemy w nas i w naszą przyszłość. Organizujemy wewnętrzne warsztaty oraz szkolenia mające na celu podniesienie kwalifikacji, w przyszłości zapewnienie sukcesu w karierze zawodowej. Poznajemy się wzajemnie podczas weekendowych wyjazdów integracyjnych. Uczymy się pracy zespołowej oraz zarządzania projektami. Wypracowujemy własne zasady działania i realizacji projektów. Staramy się, aby czas studiów był dla nas owocny w niepowtarzalne wspomnienia oraz by był okazją do zdobycia bagażu doświadczeń oraz wiedzy, a nie tylko „suchą nauka”.

Dla nas liczy się:

  • Twoja osobowość – posiadanie pasji oraz chęci do dzielenia się z innymi; Twoja otwartość oraz dojrzałe podejście do życia
  • Aktywność rozumiana jako szeroko pojęte zaangażowanie w działalność organizacji non-profit; podejmowanie nowych wyzwań; realizacja nietuzinkowych projektów
  • Duch organizacji – ważne jest dla nas rozumienie idei działania NZSu przez osoby, które skupia. Utożsamianie się z historią, misją oraz projektami organizacji sprawia, że działając w niej spełnisz się!

Wierzymy, że Twoja charyzma do tworzenia projektów przełożą się na rozwój naszej organizacji.

Jeśli masz jakieś pytania, chcesz do nas dołączyć, napisz do Magdy: magdalenar6897@gmail.com  lub odwiedź nasze biuro – budynek F, pokój 209.

Serdecznie zapraszamy!