Niezalene Zrzeszenie Studentw UE Katowice

Main menuNZS UE Katowice Motto

Facebook Fanpage NZS UE Katowice      Instagram NZS UE Katowice

Obóz adaptacyjny Adapciak NZS UE Katowice

Adapciak to inicjatywa członków Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. To dziesięciodniowy obóz, podczas którego pragniemy zintegrować nowo przyjętych studentów ze środowiskiem, w które wchodzą. Szczególny nacisk kładziemy na zapoznanie studentów ze społecznością akademicką. Obóz adaptacyjny odbywa się w malowniczo położonym ośrodku w Chłapowie koło Władysławowa. Budynek mamy do dyspozycji w całości. Liczba uczestników nie przekracza 45 osób. Z doświadczenia wiemy, że takie grupy na wyjeździe studenckim najlepiej się integrują i bawią a zaplanowane przez nas szkolenia przynoszą lepsze efekty.

To jeden z najlepszych wyjazdów studenckich jaki Cię spotka!

Nowi studenci podczas obozów poprzednich lat zostali wprowadzeni w tematykę praw i obowiązków studenckich, dzięki czemu pewnym krokiem weszli w październiku na naszą uczelnię. Obóz przyczynił się również do zwiększenia aktywności i rozwoju osobistego uczestników. Wielu z nich stało się sympatykami NZS-u a część z nich po pewnym czasie uzyskała status członka.

Wyjazdy studenckie to jedna z tych rzeczy, które najczęściej wspomina się po studiach, a nawet jeszcze w ich trakcie. Dzieje się na nich bardzo dużo.

Każdego roku obozowicze mają okazję wziąć udział w różnorodnych szkoleniach i aktywnych formach spędzania czasu. Ten obóz to niepowtarzalna okazja, aby już we wrześniu poczuć niesamowity klimat studenckich imprez oraz zawrzeć przyjaźnie na całe studia, a może i na całe życie.

Zapraszamy na: https://www.adapciak.com.pl i na fanpage’a Adapciaka:  Adapciack Facebook