//

Nie Zamykajcie Serc to akcja charytatywna, której celem jest pomoc potrzebującym. Projekt można podzielić na dwa etapy: Zbiórkę Słodyczy oraz Koncert.

Coroczna Zbiórka Słodyczy organizowana jest na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach na początku grudnia. W tym czasie nasi studenci mogą wesprzeć akcję poprzez przekazanie słodyczy do specjalnie przygotowanych pudełek, które rozmieszczone są na całym kampusie. Z zebranych łakoci tworzone są paczki, które przed Świętami Bożego Narodzenia uszczęśliwiają dzieci.

Akcji towarzyszy przedstawienie wystawiane przez członków naszej organizacji. Młodzi aktorzy-amatorzy występują przed uczniami szkół podstawowych. Dzieciaki równie chętnie co studenci, wspomagają słodkościami swoich bardziej potrzebujących rówieśników z Domu Dziecka.

Koncert charytatywny przybiera formę Przeglądu Kapel Studenckich. Celem wydarzenia jest wspieranie młodych talentów. Dla wielu z nich jest to pierwsza okazja do zaprezentowania się szerszemu gronu. Koncert przeplatany jest licytacją przedmiotów pozyskanych od artystów, muzyków oraz gwiazd sportu. Dodatkową atrakcją podczas imprezy jest loteria. Dzięki niej można wygrać/wylosować wiele upominków . Dochód zebrany podczas wieczoru przekazywany jest na cele charytatywne.

Nie Zamykajcie Serc jest projektem, który zawsze spotyka się z ogromnym zainteresowaniem zarówno samych studentów jak i władz uczelni, zaproszonych gości oraz mediów. Dzięki niej każdy uczestnik wydarzenia może niewielkim gestem zaprezentować, jak duże serducho ma.

Prestige Studio Tańca Nowicki Enterprises Solutions Liber Księgarnia Juwenalia Śląskie Todojutra Rude Cat Studio Eco Drive Katofonia DB Point Isabel Spa Bytom Skarpa Break the Code Break the Code

Tak wyglądał koncert w 2017 roku
Tak wyglądała zbiórka w 2013 roku


Kontakt

Koordynator 2018
Klaudia Pyrtek
klaudia.pyrtek(at)vp.pl


www.nzs.ue.katowice.pl


Zgłoszenia
niezamykajcieserc.zgloszenia@gmail.com


Regulamin V Przeglądu Kapel Studenckich 2018


Przegląd Kapel Studenckich 2018