Main menu

                       NZS UE Katowice Motto                         Facebook Fanpage NZS UE Katowice      Instagram NZS UE Katowice

Adapciak jest inicjatywą członków Niezależnego Zrzeszenia Studentów Obóz adaptacyjny Adapciak NZS UE KatowiceUniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Jest to dziesięciodniowy obóz, podczas którego pragniemy zintegrować nowo przyjętych studentów ze środowiskiem, w które wchodzą. Szczególny nacisk kładziemy na zapoznanie studentów ze społecznością akademicką. Obóz adaptacyjny odbywa się w malowniczo położonym ośrodku w Chłapowie koło Władysławowa, który w całości jest do naszej dyspozycji. Liczba uczestników nie przekracza 45 osób. Z doświadczenia wiemy, że takie grupy na wyjeździe studenckim najlepiej się integrują i bawią, a zaplanowane przez nas szkolenia przynoszą lepsze efekty.

To jeden z najlepszych wyjazdów studenckich jaki Cię spotka!

Nowi studenci podczas obozów poprzednich lat zostali wprowadzeni w tematykę praw i obowiązków studenckich, dzięki czemu pewnym krokiem weszli w październiku na naszą uczelnię. Obóz przyczynił się również do zwiększenia aktywności i rozwoju osobistego uczestników. Wielu z nich stało się sympatykami NZSu, a część z nich po pewnym czasie uzyskała status członka.

Wyjazdy studenckie to jedna z tych rzeczy, które najczęściej wspomina się po studiach, a nawet jeszcze w ich trakcie. Dzieje się na nich bardzo dużo.

Każdego roku obozowicze mają okazję wziąć udział w różnorodnych szkoleniach i aktywnych formach spędzania czasu. Ten obóz to niepowtarzalna okazja, aby już we wrześniu poczuć niesamowity klimat studenckich imprez oraz zawrzeć przyjaźnie na całe studia, a może i na całe życie.

Zapraszamy na: www.adapciak.com.pl i na fanpage’a Adapciaka: